Forårsprogrammet for Serie 1 og Serie 2
Forårsprogrammet for Husum Boldklub 28-03-15      13:00            Vigerslev – Husum/Kunst, Valby IP 02-04-15      13:30            Husum – Hellas/Tingbjerg I P 06-04-15      13:30            Udfordringen – Husum /Kunst, Valby IP, tribunen 11-04-15      13:00            Husum – VLI/Tingbjerg I P 25-04-15      13:00            Østerbro IF – Husum/Kunst, Fælledparken 02-05-15      15:00            Husum – Nørrebro United/Gadelandet 09-05-15 […]

Forårsprogrammet for Husum Boldklub

28-03-15      13:00            Vigerslev – Husum/Kunst, Valby IP

02-04-15      13:30            Husum – Hellas/Tingbjerg I P

06-04-15      13:30            Udfordringen – Husum /Kunst, Valby IP, tribunen

11-04-15      13:00            Husum – VLI/Tingbjerg I P

25-04-15      13:00            Østerbro IF – Husum/Kunst, Fælledparken

02-05-15      15:00            Husum – Nørrebro United/Gadelandet

09-05-15      13:00            Husum- -Sundby/Gadelandet

23-05-15      13:00            Hekla – Husum/Hekla Park

30-05-15      13:00            Husum – Tårnby/Gadelandet

06-06-15      15:00            Føroyar – Husum/Kløvermarken

13-06-15      13:00            Husum – KFB/Gadelandet

20-06-15      13:00            Dragør – Husum/Hollænderhallen

27-06-15      15:00            Husum –Heimdal/Gadelandet

 

 

Forårsprogrammet for Boldklubben Stefan

29-03-15      13:30            Stefan – JIF Hakoah/Kunst, Valby IP, tribunen

02-04-15      11:45            CIK – Stefan/Kunst Ny, Kløvermarken

06-04-15      11:45            Stefan – FC Culpa/Kunst, Valby IP, tribunen

11-04-15      15:00            Fix – Stefan/Tingbjerg I P

25-04-15      13:00            Stefan -Sønderbro Fight/Rådvadsvej

02-05-15      16:15            CBS Sport – Stefan/Frederiksberg IP, kunst

09-05-15      13:00            Stefan –Sydhavnen/Rådvadsvej

23-05-15      11:15            Valby – Stefan/Værkstedvej

30-05-15      13:00            Stefan – B.1960/Rådvadsvej

06-06-15      11:15            Viktoria – Stefan/Kunst, Fælledparken

13-06-15      13:00            Stefan – Amalie/Rådvadsvej

21-06-15      11:45            Sunred Beach – Stefan/Kunst, Ryparken

28-06-15      11:45            Stefan – Olympia 1921/Rådvadsvej

 

Forårsprogrammet for Boldklubben Fix

28-03-15      11:15            Viktoria – Fix/Kunst, Fælledparken

02-04-15      11:45            Fix – Amalie/Tingbjerg I P

06-04-15      13:00            Sunred Beach – Fix/Kunst, Ryparken

11-04-15      15:00            Fix – Stefan/Tingbjerg I P

21-04-15      19:30            JIF Hakoah – Fix/Kunst, Ryparken

02-05-15      13:00            Fix – CIK/Gadelandet

09-05-15      13:00            Culpa – Fix/Kunst, Valby IP, tribunen

19-05-15      18:30            Fix – Olympia 1921/Gadelandet

30-05-15      15:00            Fix – Sønderbro Fight/Gadelandet

07-06-15      10:00            CBS Sport – Fix/Jens Jessens Vej

13-06-15      13:00            Fix – FC Sydhavnen/Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

20-06-15      11:15            Valby – Fix/Værkstedvej

28-06-15      11:45            Fix – B.1960/Gadelandet

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Top